تبلیغات
روستای اوزکلا - شهید محمدرضا شاه حسینی

روستای اوزکلا

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

فرزند : قاسم

تولد : 17/5/1340

شهادت :  28/11/64

محل شهادت : ام القصر ( عملیات كربلای 4 )

مزار : تهران - بهشت زهرا سلام الله علیها

قطعه : 53 - ردیف 43 - شماره 4

قسمتی از وصیتنامه شهید :

                                        

                                               بسم الله الرحمن ارحیم

الذین امنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون 

آنان که ایمان آوردند و از وطن هجرت گزیدند و در راه خدا به مال و جان جهاد کردند ، آنها را نزد خدا مقام بلندی است و آنان به خصوص رستگاران و سعادتمندان دو عالمند           ( سوره توبه - آیه 20 )     

با سلام و درود فراوان بر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و نائب برحقش امام خمینی و خانواده های محترم شهدا و مجروحین و جانبازان و اسرای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی . 

خدایا گواه باش که برای تو و در جهت تو این راه را برگزیده ام و راضی به رضایت هستم . و اگر در این راه شهادت نصیبم گشت ، چه سعادتی برتر و والاتر از این . و در صورت دست نیافتن به به فیض عظیم شهادت ، همین مرا بس که ساعاتی را در کنار بندگان مخلصت به سر برم و در دریای معنویاتشان غرق گردم و تن خویش در چشمه سار وجودشان تطهیر نمایم . 

برادران حزب اللهی : ما به گفته امام عزیزمان خمینی بت شکن پیروزیم ، اما پیروزی تنها موفقیت در عملیات نظامی نیست ، بلکه پیروزی رضایت خدا را به دست آوردن است . و امت حزب الله بحمدالله در این راه خوب گام برمی دارند و گواه این مطلب همین جبهه هاست که هم جوانانشان و هم اموالشان را در راه خدا می دهند . حزب اللهی ها ، استوار و مقاوم و صبور باشید و در مقابل خصم دون بایستید که دست خداوند تبارک و تعالی بالای سر ملت ایران است . و تا وقتی که وحدت داشته باشید ، خدشه ای به انقلاب عزیزمان نخواهد خورد . ای کارگران و کارمندان ، مبادا در سنگر کارتان کم کاری کنید ، که امروز شما در کشوری کار می کنید که در آن نظام اسلامی حاکم است و در صورت خطا ، خیانت به اسلام کرده اید . و مبادا با کمبودهای مادی و دنیوی ، برای مسئولین زحمتکش ایجاد ناراحتی کنید و مبادا که امام عزیزمان را در این راه تنها بگذارید .

برادران بسیجی : در زمانی که ملت عزیز ما این چنین جوانان خود را تقدیم انقلاب اسلامی می کنند ، دیگر جای گروههای ضد انقلاب در جامعه نیست . و وظیفه همه ما برخورد قاطعانه با اهانتهای آنان است .

پدر و مادر عزیزم : امیدوارم مرا حلال نمائید و بدانید تنها راه سعادت من همین است ، یعنی به خدا رسیدن و همنشین شدن با مقربین درگاهش ( اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام ) و از همه بهتر رضایت اوست . امیدوارم شما هم با صبر و استقامت رضایت خدا را به دست آورید . 

در آخر از خانواده عزیزم حلالیت می طلبم و از آنان می خواهم خاصه در مواقع نماز برای آمرزشم دعا نمایند . و از کلیه فامیل و دوستان و آشنایان نیز حلالیت می طلبم . خداوندا تو را به مقربان درگاهت قسم ، خانواده مرا صبری عطا فرما که در شان خانواده شهید باشد . خدایا تا مرا نیامرزیدی از دنیا مبر .

                                      خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار      

 نوشته شده در چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط بسیج شهدای روستای اوزکلای نور
مقام معظم رهبری

آرشیو مطالب
آمار سایت
Blog Skin