تبلیغات
روستای اوزکلا - شهید احمدعلی حداد تهرانی

روستای اوزکلا

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

فرزند : حسن

تولد : 1330

شهادت :  13/4/65

محل شهادت : مهران ( عملیات کربلای 1 )

مزار : تهران - بهشت زهرا سلام الله علیها

قطعه 53 - ردیف 128 - شماره 17

قسمتی از وصیتنامه شهید :

                                  

                                             بسم الله الرحمن الرحیم

اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمدا رسول الله و اشهد ان علیا ولی الله

لا تقولو لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء و لکن لا تشعرون                             سوره بقره - آیه 154

و کسانی را که در راه خدا کشته می شوند مرده مپندارید ، بلکه زنده ابدی هستند ولیكن شما این حقیقت را درك نخواهید كرد .

الهی ما را رهنورد راهی کن که به تو می رسد و برای رسیدن به خود ، ما را در نزدیکترین راه سیر ده . دور را بر ما نزدیک کن و دشوار شدید را آسان و ما را به آن بندگان بپیوند که برای سبقت به آمرزش تو می شتابند و پیوسته در رحمت تو می کوبند . بارالها ما را با کشتی نجات خویش ببر و با راز و نیاز جان پرورت بهره مند ساز و به چشمه دوست داشتن خود وارد کن و شیرینی مهر خویش و نزدیکی به خویش را به ما بچشان . جهاد ما را در راه خود و کوشش ما را در طاعت خود قرار ده و نیتهای ما را در معاملت با خود خالص گردان . پس همانا که ما از توئیم و برای توئیم . پروردگارا ، تو انیس و مونس من در قبر و برزخ و حشر و برانگیختن در قیامت و در حساب و میزان اعمال بنده ضعیف و بی پناه خود باش . 

همسر خوب و مقاوم صبور و بربارم ، همچون حضرت زینب سلام الله علیها اسیری بکش و بر جنازه ام گریه مکن که دشمن شاد نشوی و بار سنگین تربیت فرزندانت را به دوش بکش که اجر عظیمی نزد خداوند بزرگ و مهربان داری و با تمام مصیبتهائی که در زندگی با من متحمل شده ای ، مرا مورد لطف خود قرار ده و از من راضی باش . 

پدر و مادر عزیز و مهربانم ، شما زحمت بسیار برای من کشیدید ولی نتوانستم جبران نمایم ، مرا مورد عفو قرار دهید و صبر را پیشه خود سازید که خداوند اجر و مزد شما را خواهد داد . انشاءالله .

خواهران و برادران عزیزم ، توجه داشته باشید که ملهدان می خواهند پاکانی را از دامن پاک خاندان رسالت دور سازند و به سوی شیطان بکشند ، پس با دیدی باز آنها را از خود دور کنید و به دامن پر مهر رسالت چنگ زنید . 

دوستان عزیزم ، خط سرخ شهادت را سرلوحه زندگی خود قرار دهید و امام عزیز را تنها نگذارید .      نوشته شده در چهارشنبه 30 تیر 1389 توسط بسیج شهدای روستای اوزکلای نور
مقام معظم رهبری

آرشیو مطالب
آمار سایت
Blog Skin